Cześć. Nazywam się Jakub Zgierski i witam Cię na moim blogu “Młot na marksizm”. Od czerwca 2018 r. prowadzę fanpejdż na Facebooku pod tą samą nazwą. Moje posty kończę podpisem [Jacobo], więc pewnie kojarzysz mnie właśnie pod tym pseudonimem. Od początku 2019 r. realizuję autorskie programy w dwóch internetowych redakcjach o profilu konserwatywnym: w Mediach Narodowych oraz w wRealu24. Przeprowadzam również dodatkowe wywiady, które pojawiają się na moim kanale na YouTube.

Staram się podejmować bieżące tematy, jak również odnosić się do ideologicznych, często kontrowersyjnych sporów na polu szeroko rozumianej kultury. Moje rozmowy, głównie z publicystami, ale także naukowcami czy politykami, dotyczą takich spraw, jak: komunizm, nowy marksizm, rewolucja seksualna, agenda LGBT, ideologia Gender, Unia Europejska oraz propaganda medialna.

Strona internetowa, którą właśnie przeglądasz, powstała wspólnym wysiłkiem sztabu moich sympatyków i aktywistów, którzy zaangażowali się w całe przedsięwzięcie. Jeżeli uznajesz nasze projekty za pożyteczne i wartościowe, to zapraszam Cię do wsparcia inicjatywy. Każda pomoc się przyda, czy to w formie bezpośredniego działania, czy też pod postacią darowizny, która pozwoli nam stale się rozwijać.